Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women,s |
| Height | 30cm |
| Weight | 20.280gm |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | IEBVZ6 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+22% MAKING CHARGE+GST
₹357,145.00 Exclusive of Tax
Breakup : ₹292,741.80 (Metal Price) + ₹64,403.20 (Making) = ₹357,145.00
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women,s |
| Height | 30cm |
| Weight | 20.280gm |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | IEBVZ6 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+22% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 20.280 g |
|---|---|
| Dimensions | 30 mm |