Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women,s |
| Height | 28cm |
| Weight | 6.540gm |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | J7BHHY |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+22% MAKING CHARGE+GST
₹115,173.98 Exclusive of Tax
Breakup : ₹94,404.90 (Metal Price) + ₹20,769.08 (Making) = ₹115,173.98
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women,s |
| Height | 28cm |
| Weight | 6.540gm |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | J7BHHY |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+22% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 6.540 g |
|---|---|
| Dimensions | 28 mm |