Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women,s |
| Height | 28cm |
| Weight | 4.830gm |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | X9QEAQ |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+22% MAKING CHARGE+GST
₹85,059.68 Exclusive of Tax
Breakup : ₹69,721.05 (Metal Price) + ₹15,338.63 (Making) = ₹85,059.68
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women,s |
| Height | 28cm |
| Weight | 4.830gm |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | X9QEAQ |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+22% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 4.830 g |
|---|---|
| Dimensions | 28 mm |