Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 2 cm |
| Width | |
| Weight | 5.440gram |
| Purity | 22carat |
| Tag No | 22561 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
₹88,520.77 Exclusive of Tax
Breakup : ₹75,017.60 (Metal Price) + ₹13,503.17 (Making) = ₹88,520.77
|
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 2 cm |
| Width | |
| Weight | 5.440gram |
| Purity | 22carat |
| Tag No | 22561 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 5.440 g |
|---|---|
| Dimensions | 2 mm |