Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Woman |
| Size | 2″8 |
| Width | 6.8mm |
| Weight | 23.030gm |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | 22993 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
₹392,276.90 Exclusive of Tax
Breakup : ₹332,438.05 (Metal Price) + ₹59,838.85 (Making) = ₹392,276.90
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Woman |
| Size | 2″8 |
| Width | 6.8mm |
| Weight | 23.030gm |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | 22993 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 23.030 g |
|---|---|
| Dimensions | 28 mm |