Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 56mm |
| Width | 7mm |
| Weight | 11.650gm |
| Purity | 18 carat |
| Tag No | 18C37 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
₹156,578.33 Exclusive of Tax
Breakup : ₹132,693.50 (Metal Price) + ₹23,884.83 (Making) = ₹156,578.33
|
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 56mm |
| Width | 7mm |
| Weight | 11.650gm |
| Purity | 18 carat |
| Tag No | 18C37 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 11.650 g |
|---|---|
| Dimensions | 56 × 7 mm |