Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 121mm |
| Width | 88mm |
| Weight | 18.130 gm |
| Purity | 22carat |
| Tag No | 22651 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
₹300,962.53 Exclusive of Tax
Breakup : ₹261,706.55 (Metal Price) + ₹39,255.98 (Making) = ₹300,962.53
Nice Designer Special Days Yellow Gold 22kt Necklace |
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 121mm |
| Width | 88mm |
| Weight | 18.130 gm |
| Purity | 22carat |
| Tag No | 22651 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 18.130 g |
|---|---|
| Dimensions | 121 × 88 mm |