Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Ladies |
| Height | 26cm |
| Weight | 10.150gm |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | 22009 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
₹165,162.83 Exclusive of Tax
Breakup : ₹139,968.50 (Metal Price) + ₹25,194.33 (Making) = ₹165,162.83
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Ladies |
| Height | 26cm |
| Weight | 10.150gm |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | 22009 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 10.150 g |
|---|---|
| Dimensions | 26 mm |