Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women,s |
| Height | 28cm |
| Weight | 4.770gm |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | VJBBS5 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+22% MAKING CHARGE+GST
₹80,249.53 Exclusive of Tax
Breakup : ₹65,778.30 (Metal Price) + ₹14,471.23 (Making) = ₹80,249.53
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women,s |
| Height | 28cm |
| Weight | 4.770gm |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | VJBBS5 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+22% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 4.770 g |
|---|---|
| Dimensions | 28 mm |