Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Size | 4.1 cm |
| Width | 1.8 cm |
| Weight | 4.610 gm |
| Purity | 22 kt |
| Tag No | Z381 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+19% MAKING CHARGE+GST
₹79,188.97 Exclusive of Tax
Breakup : ₹66,545.35 (Metal Price) + ₹12,643.62 (Making) = ₹79,188.97
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Size | 4.1 cm |
| Width | 1.8 cm |
| Weight | 4.610 gm |
| Purity | 22 kt |
| Tag No | Z381 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+19% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 4.610 g |
|---|---|
| Dimensions | 4.1 × 1.8 mm |