Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 73mm |
| Width | 12mm |
| Weight | 6.860g |
| Purity | 18 carat |
| Tag No | 18k008 |
| Metal | Yellow Gold Shining finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
₹89,855.71 Exclusive of Tax
Breakup : ₹78,135.40 (Metal Price) + ₹11,720.31 (Making) = ₹89,855.71
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 73mm |
| Width | 12mm |
| Weight | 6.860g |
| Purity | 18 carat |
| Tag No | 18k008 |
| Metal | Yellow Gold Shining finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 6.860 g |
|---|