Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Men |
| Height | 508mm |
| Width | 10mm |
| Weight | 19.460g |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | Cha1887 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
₹308,606.41 Exclusive of Tax
Breakup : ₹268,353.40 (Metal Price) + ₹40,253.01 (Making) = ₹308,606.41
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Men |
| Height | 508mm |
| Width | 10mm |
| Weight | 19.460g |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | Cha1887 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 19.460 g |
|---|