Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Woman |
| Size | 2″8 |
| Width | 6.8mm |
| Weight | 22.070gm |
| Purity | 18 carat |
| Tag No | 18996 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
₹296,625.21 Exclusive of Tax
Breakup : ₹251,377.30 (Metal Price) + ₹45,247.91 (Making) = ₹296,625.21
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Woman |
| Size | 2″8 |
| Width | 6.8mm |
| Weight | 22.070gm |
| Purity | 18 carat |
| Tag No | 18996 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 22.070 g |
|---|