Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Size | 3.2 cm |
| Width | 1.7cm |
| Weight | 2.250 gm |
| Purity | 18 kt |
| Tag No | G1166 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
₹30,240.45 Exclusive of Tax
Breakup : ₹25,627.50 (Metal Price) + ₹4,612.95 (Making) = ₹30,240.45
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Size | 3.2 cm |
| Width | 1.7cm |
| Weight | 2.250 gm |
| Purity | 18 kt |
| Tag No | G1166 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 2.250 g |
|---|---|
| Dimensions | 3.2 × 2 mm |