Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 33mm |
| Width | 9mm |
| Weight | 7.660g |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | Top3417 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
₹127,157.92 Exclusive of Tax
Breakup : ₹110,572.10 (Metal Price) + ₹16,585.82 (Making) = ₹127,157.92
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 33mm |
| Width | 9mm |
| Weight | 7.660g |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | Top3417 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 7.660 g |
|---|