Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Size | 3.2cm |
| Width | 1.5cm |
| Weight | 3.220 gm |
| Purity | 22 kt |
| Tag No | 2378 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
₹54,847.23 Exclusive of Tax
Breakup : ₹46,480.70 (Metal Price) + ₹8,366.53 (Making) = ₹54,847.23
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Size | 3.2cm |
| Width | 1.5cm |
| Weight | 3.220 gm |
| Purity | 22 kt |
| Tag No | 2378 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 3.220 g |
|---|---|
| Dimensions | 3.2 × 1.5 mm |