Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Woman |
| Size | 3.9 cm |
| Width | 1.5cm |
| Weight | 3.220gm |
| Purity | 18 kt |
| Tag No | G1056 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
₹45,310.23 Exclusive of Tax
Breakup : ₹38,398.50 (Metal Price) + ₹6,911.73 (Making) = ₹45,310.23
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Woman |
| Size | 3.9 cm |
| Width | 1.5cm |
| Weight | 3.220gm |
| Purity | 18 kt |
| Tag No | G1056 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 3.220 g |
|---|---|
| Dimensions | 3.9 × 1.5 mm |