Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Size | 7 |
| Width | 1.3cm |
| Weight | 0.830 gm |
| Purity | 18 kt |
| Tag No | G1123 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
₹11,784.29 Exclusive of Tax
Breakup : ₹9,659.25 (Metal Price) + ₹2,125.04 (Making) = ₹11,784.29
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Size | 7 |
| Width | 1.3cm |
| Weight | 0.830 gm |
| Purity | 18 kt |
| Tag No | G1123 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 0.810 g |
|---|---|
| Dimensions | 7 mm |