Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Men |
| Size | 21 inch |
| Width | 9 mm |
| Weight | 14.300 gm |
| Purity | 22 kt |
| Tag No | 1951 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
₹243,576.19 Exclusive of Tax
Breakup : ₹206,420.50 (Metal Price) + ₹37,155.69 (Making) = ₹243,576.19
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Men |
| Size | 21 inch |
| Width | 9 mm |
| Weight | 14.300 gm |
| Purity | 22 kt |
| Tag No | 1951 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 14.300 g |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 9 mm |