Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 121mm |
| Width | 88mm |
| Weight | 8.730 gm |
| Purity | 18 carat |
| Tag No | 22653 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
₹116,338.60 Exclusive of Tax
Breakup : ₹99,434.70 (Metal Price) + ₹16,903.90 (Making) = ₹116,338.60
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 121mm |
| Width | 88mm |
| Weight | 8.730 gm |
| Purity | 18 carat |
| Tag No | 22653 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 8.730 g |
|---|---|
| Dimensions | 121 × 88 mm |