Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 3 cm |
| Width | |
| Weight | 3.500 gram |
| Purity | 18 carat |
| Tag No | G517 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
₹49,250.25 Exclusive of Tax
Breakup : ₹41,737.50 (Metal Price) + ₹7,512.75 (Making) = ₹49,250.25
|
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 3 cm |
| Width | |
| Weight | 3.500 gram |
| Purity | 18 carat |
| Tag No | G517 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 3.500 g |
|---|---|
| Dimensions | 3 mm |