Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Size | 6.1cm |
| Width | 1.2 cm |
| Weight | 3.970 gm |
| Purity | 18 kt |
| Tag No | G1090 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
₹55,863.86 Exclusive of Tax
Breakup : ₹47,342.25 (Metal Price) + ₹8,521.61 (Making) = ₹55,863.86| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Size | 6.1cm |
| Width | 1.2 cm |
| Weight | 3.970 gm |
| Purity | 18 kt |
| Tag No | G1090 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 3.970 g |
|---|---|
| Dimensions | 6.1 × 1.2 mm |