Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 12 cm |
| Width | |
| Weight | 2.680 gm |
| Purity | 18 carat |
| Tag No | GT009 |
| Metal | Yellow Gold Matt |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+22% MAKING CHARGE+GST
₹37,240.74 Exclusive of Tax
Breakup : ₹30,525.20 (Metal Price) + ₹6,715.54 (Making) = ₹37,240.74
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 12 cm |
| Width | |
| Weight | 2.680 gm |
| Purity | 18 carat |
| Tag No | GT009 |
| Metal | Yellow Gold Matt |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+22% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 2.680 g |
|---|---|
| Dimensions | 12 mm |