Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Man |
| Height | 30cm |
| Weight | 24.660gm |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | 22C609 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
₹401,272.45 Exclusive of Tax
Breakup : ₹340,061.40 (Metal Price) + ₹61,211.05 (Making) = ₹401,272.45
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Man |
| Height | 30cm |
| Weight | 24.660gm |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | 22C609 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 24.660 g |
|---|---|
| Dimensions | 30 mm |