Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Ladie,s |
| Size | 9 inch |
| Width | 8 mm |
| Weight | 12.450 gm |
| Purity | 18 kt |
| Tag No | Y447 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+22% MAKING CHARGE+GST
₹173,002.71 Exclusive of Tax
Breakup : ₹141,805.50 (Metal Price) + ₹31,197.21 (Making) = ₹173,002.71| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Ladie,s |
| Size | 9 inch |
| Width | 8 mm |
| Weight | 12.450 gm |
| Purity | 18 kt |
| Tag No | Y447 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+22% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 12.450 g |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 7 mm |