Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Size | 6.2 cm |
| Width | 2.9cm |
| Weight | 8.090gm |
| Purity | 22 kt |
| Tag No | Z325 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
₹137,799.40 Exclusive of Tax
Breakup : ₹116,779.15 (Metal Price) + ₹21,020.25 (Making) = ₹137,799.40| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Size | 6.2 cm |
| Width | 2.9cm |
| Weight | 8.090gm |
| Purity | 22 kt |
| Tag No | Z325 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 8.090 g |
|---|---|
| Dimensions | 6.2 × 2.9 mm |