Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Woman |
| Size | 3.4 inch |
| Width | 0.4 cm |
| Weight | 5.130 gm |
| Purity | 18 kt |
| Tag No | G1242 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
₹72,186.80 Exclusive of Tax
Breakup : ₹61,175.25 (Metal Price) + ₹11,011.55 (Making) = ₹72,186.80
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Woman |
| Size | 3.4 inch |
| Width | 0.4 cm |
| Weight | 5.130 gm |
| Purity | 18 kt |
| Tag No | G1242 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 5.130 g |
|---|---|
| Dimensions | 3.4 × 0.4 mm |