Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Size | 5.2 cm |
| Width | 2.3cm |
| Weight | 7.150gm |
| Purity | 22 kt |
| Tag No | Z321 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
₹121,788.10 Exclusive of Tax
Breakup : ₹103,210.25 (Metal Price) + ₹18,577.85 (Making) = ₹121,788.10
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Size | 5.2 cm |
| Width | 2.3cm |
| Weight | 7.150gm |
| Purity | 22 kt |
| Tag No | Z321 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 7.150 g |
|---|---|
| Dimensions | 5.2 × 2.3 mm |