Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Woman |
| Size | 2.1 inch |
| Width | 1.2 cm |
| Weight | 3.140 gm |
| Purity | 18 kt |
| Tag No | G1261 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
₹44,184.51 Exclusive of Tax
Breakup : ₹37,444.50 (Metal Price) + ₹6,740.01 (Making) = ₹44,184.51
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Woman |
| Size | 2.1 inch |
| Width | 1.2 cm |
| Weight | 3.140 gm |
| Purity | 18 kt |
| Tag No | G1261 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 3.140 g |
|---|---|
| Dimensions | 2.1 × 1.2 mm |