Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Woman |
| Size | 1.7 inch |
| Width | 0.6 cm |
| Weight | 2.060 gm |
| Purity | 18 kt |
| Tag No | G1262 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
₹28,987.29 Exclusive of Tax
Breakup : ₹24,565.50 (Metal Price) + ₹4,421.79 (Making) = ₹28,987.29
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Woman |
| Size | 1.7 inch |
| Width | 0.6 cm |
| Weight | 2.060 gm |
| Purity | 18 kt |
| Tag No | G1262 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 2.060 g |
|---|---|
| Dimensions | 1.7 × 0.6 mm |