Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women,s |
| Height | 30 cm |
| Weight | 10.870gm |
| Purity | 22 kt |
| Tag No | Z371 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
₹176,878.81 Exclusive of Tax
Breakup : ₹149,897.30 (Metal Price) + ₹26,981.51 (Making) = ₹176,878.81
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women,s |
| Height | 30 cm |
| Weight | 10.870gm |
| Purity | 22 kt |
| Tag No | Z371 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 10.870 g |
|---|---|
| Dimensions | 30 mm |