Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Man,s |
| Height | 28cm |
| Weight | 43.820gm |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | CNKJM6 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
₹746,399.21 Exclusive of Tax
Breakup : ₹632,541.70 (Metal Price) + ₹113,857.51 (Making) = ₹746,399.21
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Man,s |
| Height | 28cm |
| Weight | 43.820gm |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | CNKJM6 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 43.820 g |
|---|---|
| Dimensions | 28 mm |