Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 7 cm |
| Width | |
| Weight | 3.490g |
| Purity | 18 carat |
| Tag No | G439 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
₹46,906.30 Exclusive of Tax
Breakup : ₹39,751.10 (Metal Price) + ₹7,155.20 (Making) = ₹46,906.30
Latest Fashion Special Days Yellow Gold Earring 18kt |
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 7 cm |
| Width | |
| Weight | 3.490g |
| Purity | 18 carat |
| Tag No | G439 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 3.490 g |
|---|---|
| Dimensions | 7 mm |