Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Size | 4.8cm |
| Width | 3.7 cm |
| Weight | 3.520 gm |
| Purity | 18 kt |
| Tag No | 1857 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+22% MAKING CHARGE+GST
₹51,210.72 Exclusive of Tax
Breakup : ₹41,976.00 (Metal Price) + ₹9,234.72 (Making) = ₹51,210.72
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Size | 4.8cm |
| Width | 3.7 cm |
| Weight | 3.520 gm |
| Purity | 18 kt |
| Tag No | 1857 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+22% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 3.520 g |
|---|---|
| Dimensions | 4.8 × 3.7 mm |