Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Size | 4.6 cm |
| Width | 1.6 cm |
| Weight | 5.100gm |
| Purity | 18 kt |
| Tag No | 1892 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
₹71,764.65 Exclusive of Tax
Breakup : ₹60,817.50 (Metal Price) + ₹10,947.15 (Making) = ₹71,764.65
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Size | 4.6 cm |
| Width | 1.6 cm |
| Weight | 5.100gm |
| Purity | 18 kt |
| Tag No | 1892 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 5.100 g |
|---|---|
| Dimensions | 4.6 × 1.6 mm |