Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Ladies |
| Height | 180mm |
| Width | 3mm |
| Weight | 13.510gm |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | 22C623 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
₹219,837.42 Exclusive of Tax
Breakup : ₹186,302.90 (Metal Price) + ₹33,534.52 (Making) = ₹219,837.42
Latest Designer Daily Wear Yellow Gold 22kt Chains |
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Ladies |
| Height | 180mm |
| Width | 3mm |
| Weight | 13.510gm |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | 22C623 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 13.510 g |
|---|---|
| Dimensions | 558.8 × 6.35 mm |