Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Ladies |
| Size | 9 |
| Width | 2.6 cm |
| Weight | 2.790 gm |
| Purity | 22 kt |
| Tag No | R325 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
₹45,399.44 Exclusive of Tax
Breakup : ₹38,474.10 (Metal Price) + ₹6,925.34 (Making) = ₹45,399.44
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Ladies |
| Size | 9 |
| Width | 2.6 cm |
| Weight | 2.790 gm |
| Purity | 22 kt |
| Tag No | R325 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 2.790 g |
|---|---|
| Dimensions | 9 × 2.1 mm |