Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Ladie,s |
| Size | 23 inch |
| Width | 20 mm |
| Weight | 14.670 gm |
| Purity | 18kt |
| Tag No | C1156 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
₹197,167.73 Exclusive of Tax
Breakup : ₹167,091.30 (Metal Price) + ₹30,076.43 (Making) = ₹197,167.73
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Ladie,s |
| Size | 23 inch |
| Width | 20 mm |
| Weight | 14.670 gm |
| Purity | 18kt |
| Tag No | C1156 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 14.670 g |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 20 mm |