Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Woman |
| Size | 2 inch |
| Width | 4 cm |
| Weight | 3.130 gm |
| Purity | 18 ct |
| Tag No | E103 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
₹44,043.80 Exclusive of Tax
Breakup : ₹37,325.25 (Metal Price) + ₹6,718.55 (Making) = ₹44,043.80
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Woman |
| Size | 2 inch |
| Width | 4 cm |
| Weight | 3.130 gm |
| Purity | 18 ct |
| Tag No | E103 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 3.130 g |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 4 mm |