Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Men & Women |
| Size | 22 inch |
| Width | 3cm |
| Weight | 15.140 gm |
| Purity | 18 kt |
| Tag No | CG60 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
₹213,042.51 Exclusive of Tax
Breakup : ₹180,544.50 (Metal Price) + ₹32,498.01 (Making) = ₹213,042.51
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Men & Women |
| Size | 22 inch |
| Width | 3cm |
| Weight | 15.140 gm |
| Purity | 18 kt |
| Tag No | CG60 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 15.140 g |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 0.3 mm |