Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Ladies |
| Size | 18 inch |
| Width | 19 mm |
| Weight | 7.330 gm |
| Purity | 18kt |
| Tag No | C1159 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
₹103,144.10 Exclusive of Tax
Breakup : ₹87,410.25 (Metal Price) + ₹15,733.85 (Making) = ₹103,144.10
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Ladies |
| Size | 18 inch |
| Width | 19 mm |
| Weight | 7.330 gm |
| Purity | 18kt |
| Tag No | C1159 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 7.330 g |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 19 mm |