Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 2 cm |
| Width | |
| Weight | 3.040gram |
| Purity | 22carat |
| Tag No | 22363 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
₹48,209.84 Exclusive of Tax
Breakup : ₹41,921.60 (Metal Price) + ₹6,288.24 (Making) = ₹48,209.84
|
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 2 cm |
| Width | |
| Weight | 3.040gram |
| Purity | 22carat |
| Tag No | 22363 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 3.040 g |
|---|---|
| Dimensions | 2 mm |