Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Ladie,s |
| Size | 22 inch |
| Width | 20 mm |
| Weight | 40.820 gm |
| Purity | 22kt |
| Tag No | 8564 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+22% MAKING CHARGE+GST
₹686,747.52 Exclusive of Tax
Breakup : ₹562,907.80 (Metal Price) + ₹123,839.72 (Making) = ₹686,747.52
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Ladie,s |
| Size | 22 inch |
| Width | 20 mm |
| Weight | 40.820 gm |
| Purity | 22kt |
| Tag No | 8564 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+22% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 40.820 g |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 8 mm |