Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Ladie,s |
| Size | 22 inch |
| Width | 20 mm |
| Weight | 21.290 gm |
| Purity | 18kt |
| Tag No | Y975 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+22% MAKING CHARGE+GST
₹295,841.58 Exclusive of Tax
Breakup : ₹242,493.10 (Metal Price) + ₹53,348.48 (Making) = ₹295,841.58
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Ladie,s |
| Size | 22 inch |
| Width | 20 mm |
| Weight | 21.290 gm |
| Purity | 18kt |
| Tag No | Y975 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+22% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 21.290 g |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 8 mm |