Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Woman |
| Size | 2.8″ |
| Width | 7mm |
| Weight | 18.300g |
| Purity | 18 carat |
| Tag No | 18k959 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
₹239,702.55 Exclusive of Tax
Breakup : ₹208,437.00 (Metal Price) + ₹31,265.55 (Making) = ₹239,702.55
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Woman |
| Size | 2.8″ |
| Width | 7mm |
| Weight | 18.300g |
| Purity | 18 carat |
| Tag No | 18k959 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 18.300 g |
|---|