Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Men |
| Size | 11 |
| Width | 1.6cm |
| Weight | 9.700 gm |
| Purity | 22 kt |
| Tag No | R284 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
₹165,223.01 Exclusive of Tax
Breakup : ₹140,019.50 (Metal Price) + ₹25,203.51 (Making) = ₹165,223.01
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Men |
| Size | 11 |
| Width | 1.6cm |
| Weight | 9.700 gm |
| Purity | 22 kt |
| Tag No | R284 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 9.700 g |
|---|---|
| Dimensions | 11 mm |