Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Woman |
| Size | 2.6″ |
| Width | 12.5mm |
| Weight | 31.010g |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | kang348 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
₹514,773.75 Exclusive of Tax
Breakup : ₹447,629.35 (Metal Price) + ₹67,144.40 (Making) = ₹514,773.75
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Woman |
| Size | 2.6″ |
| Width | 12.5mm |
| Weight | 31.010g |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | kang348 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 31.010 g |
|---|