Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Woman |
| Size | Free |
| Width | 2.1mm |
| Weight | 5.890gm |
| Purity | 22 kt |
| Tag No | R281 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
₹95,843.26 Exclusive of Tax
Breakup : ₹81,223.10 (Metal Price) + ₹14,620.16 (Making) = ₹95,843.26| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Woman |
| Size | Free |
| Width | 2.1mm |
| Weight | 5.890gm |
| Purity | 22 kt |
| Tag No | R281 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 5.890 g |
|---|---|
| Dimensions | 11 mm |