Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Size | 4.2cm |
| Width | 1.3cm |
| Weight | 3.980 gm |
| Purity | 22 kt |
| Tag No | 2376 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+21% MAKING CHARGE+GST
₹69,516.07 Exclusive of Tax
Breakup : ₹57,451.30 (Metal Price) + ₹12,064.77 (Making) = ₹69,516.07
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Size | 4.2cm |
| Width | 1.3cm |
| Weight | 3.980 gm |
| Purity | 22 kt |
| Tag No | 2376 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+21% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 3.980 g |
|---|---|
| Dimensions | 4.2 × 1.3 mm |