Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Ladies |
| Size | 1.3 cm |
| Width | 3.7 cm |
| Weight | 1.639 gm |
| Purity | 18 kt |
| Tag No | GS39 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
₹22,936.55 Exclusive of Tax
Breakup : ₹19,437.75 (Metal Price) + ₹3,498.80 (Making) = ₹22,936.55
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Ladies |
| Size | 1.3 cm |
| Width | 3.7 cm |
| Weight | 1.639 gm |
| Purity | 18 kt |
| Tag No | GS39 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 1.630 g |
|---|---|
| Dimensions | 1.3 × 3 mm |